| bvkeny a întrebat:

De 3 zile am inceput sa am o durere la testiculul stang, ieri mi-a trecut iar acum a inceput la testiculul drept.Ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Atunci cand ursul vede padurea plina de vanatori este cazul sa o ia la picior! cum; ursul nu are picior? wuh, da : are labe

| bvkeny explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu inteleg

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru bvkeny):

Era doar o gluma. mergi la medic si vei primi cele mai bune sfaturi!

| bvkeny explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Mai trebuie sa spun ceva, durerea tot la testiculul stang este, iar acum este putin umflat.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru bvkeny):

Mergi urgent la medic!

| bvkeny explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ce poate insemna asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Claaar; esti homo!

| bvkeny explică (pentru anonim_4396):

Ce pl m rolling on the floor

| spraytag88 a răspuns (pentru bvkeny):

Trebuie sa sari pe calcaie (asa am vazut la altii happy