| Kumiko19 a întrebat:

De vreo 6 luni ma supar usor si ma enervez si mai usor. Inainte nu eram asa. Ce pot face sa-mi revin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Sa te odihnesti mai bine.
Din moment ce nu ai introdus in intrebare o posibila sursa a starii tale, cu alte cuvinte o problema personala, singura cauza este stresul si lipsa energiei. Asigura-te ca dormi suficient, ca te relaxezi destul pe parcursul zilei, ca mediul ambiant e placut si ca alimentatia iti asigura maximul de energie necesara(vezi combinarea alimentelor).

1 răspuns:
| Lorde92 a răspuns:

Du-te la psiholog(vorbesc serios) daca ai si la scoala du-te la acela.