| iStarry a întrebat:

Deci eu impreuna cu cativa colegi trebuie sa facem un proiect despre natura, eco, enrgie naturala si de astea...eu sunt cea care se ocupa cu planurile creativa adica trebuie sa gasesc idei creative de a ne pastra mediul curat.eu am cateva idei dar vreau mai multe variante...nu vreau ceva gen plantati copaci sau reciclati pentru ca sunt vechi

astept raspunsuri cat mai repede happy
apropo, scuze de categorie puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LoL a răspuns:

Pai ati putea face afise si tricouri cu Protejati mediul! si ar fi bine sa gasiti si un slogan bun. ati putea face fluturasi cu aceeasi chestie prin toata scoala