| andreea16a a întrebat:

Deci mama unei prietene i-a gasit aroma de la tigara electronica si a crezut ca e bautura si a baut din ea. acum o doare stomacul si o ustura gatul. ce ar putea face? este urgent.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mirrre a răspuns:

Ar trebui sa mearga la medic..in stafel de cazuri se bea lapte.dar cel mai sigur sa mearga la medic happy

1 răspuns:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Hmm, sa mearga la medic! sau la farmacie sa ceara un sfat!