| TheGamer123 a întrebat:

Deci VREAU URGENT AJUTOR! De 1 luna cam asa am achizitionat o tigara electronica. Am fumat arome cu 6% nicotina. Acum doua zile am luat o aroma cu piersica ce avea 16% nicotina. Totul bine si frumos pana m-am trezit a doua zi... cand inghiteam ma durea in gat. De doua zile ma tot doare rau de tot. Va rog sa-mi spuneti ce as putea sa fac. Alte sfaturi inafara de a ma duce la medic? Dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| AIeXxX a răspuns:

Cumpara pastile de git, dar asta nu e cea mai buna optiune. Du-te la medic.

1 răspuns:
| alexandrualind a răspuns:

Sa iei siropuri si medicamente de durere in gat.