| Xclvwq a întrebat:

Dieta cu supa de varza, in legatura cu ea, are ceva daca in a doua zi de dieta..in care trebuia sa mananc legume..am mancat tot fructe? cu banane ..incluse..si in prima si a doua zi..strica dieta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu dar nu mai tine porcarii din astea. Mananca sanatos si fa-i miscare, cu porcariile astea slabesti o perioada si dupa te ingrasi la loc

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, atunci nu mai este nici o dieta, daca in loc sa o respecti tu mananci exact ceea ce nu trebuie.
Daca este dieta cu supa de varza, NU ai voie sa manaci nimic altceva decat supa aia de varza.
Banana ingrasa, fructele contin fructoza si ingrasa...