| emima a întrebat:

Din cauza ca am poftit pot face infectie la sani? urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, n-are nici o legatura. Infectie faci daca nu pastrezi o igiena corecta sau daca nu ai grija sa golesti complet sanii la fiecare supt.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu. Respectă minimul igienei sânilor!
Pa, pa.

| Filip23 a răspuns:

Nu. Biter suedez sau argila (sa nu fie nisipoasa, de aia mai cremoasa cand sta in apa). Daca e mai urat, medic si antibiotic.

Răspuns utilizator avertizat