| yopace a întrebat:

Doresc sa fac un amestec din miere, polen si extract din propolis in scop terapeutic, adica sunt sigur ca o sa fie bune, pentru ca fiecare are proprietati exceptionale.Insa nu stiu in ce cantitate sa le pun fiecare, de ex la 400 g miere, cat din celelalte sa pun?

Ma poate ajuta cineva cu o reteta? A mai facut cineva combinatii de astea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite ceva ce s-ar putea sa te intereseze:
http://rodicabotan.blogspot.com/......matca.html

1 răspuns:
| yopace explică:

Am citit articolul chiar inainte sa scriu intrebarea...

As vrea un exemplu concret, dar nu cred ca gasesc asa ceva, o sa experimentez.