| Gabbriell a întrebat:

Dupa cat timp dispare pofta de a fuma?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

După ce te lași de țigări va dura un timp, o lună.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

30 de zile sau 60 de zile

| TrăieşteClipa a răspuns:

Niciodata.

| Sarcopt a răspuns:

La mine a fost greu prima lună, acuma am un an şi aproape două luni. Mai mă mai apucă căteodată poftă dar îmi dispare repede. Diferă de la persoană la persoană.

| Gabbriell explică:

Am o luna de zile de cand n-am mai fumat happy

| Rapperităă a răspuns:

Depinde de la o persoana la alta. happy

| jimm999 a răspuns:

21 zile