| Carla12 a întrebat:

Dupa cat timp dupa operatie de proteza de sold se poate dormi in lateral? Va rog raspunsuri daca va pricepeti nu aiurea... Multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| monstereye a răspuns:

De Sold nu stiu sigur. stiu de coloana ca nu ai voie sa dormi cam o luna dupa operatie le spate, dar cred ca la sold la fel. Verisoara mea are proteza de coloana si stiu sigur ca o luna nu a avut voie sa doarma 1 luna pe spate.