| Liniuta a întrebat:

Dupa cat timp pot sa fac baie daca am varsat de vant?
Pls heeelp.crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Nu ai voie să faci baie când ai varicelă.
După ce bubițele dispar de tot poți să faci liniștită baie.

Numai bine!

4 răspunsuri:
| LiviuRo93 a răspuns:

Nai voie cand ai varsat de vant, nu ai voie sa faci baie! cred ca te imbolnavesti! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Gaby4u a răspuns:

Pai poti sa faci oricand dar numai sa stai la caldura si in tp ce faci baie si dupahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede ca nu stiti cei aia varsat de vant
Nu e varicela fratilor!