| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Dupa cat timp se vad rezultatele in cazul acneei in tratamentul cu Diane 35? Mi-au fost recomandate de endocrinolog in urma unor analize hormonale.
Eu le iau de 10 zile si mi-au iesit mai multe cosuri dureroase, este normal mai întâi sa se agraveze acneea dupa sa inceapa sa se curețe tenul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai tu reactii adverse mergi la medic ca i ti distrugi tenul.Ce varsta ai?