| Delia 75 a întrebat:

Dupa niste bai pe care le am facut anul trecut la Herculane am dureri groaznice de genunchi, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

De obicei se spune ca un tratament balnear rascoleste bolile pe care le trateaza si ca durerile aparute in urma unui astfel de tratament ar fi de fapt semnul ca tratamentul respectiv are efect.
Stiu ca si mamei mele cand a fost la Herculane i-a fost mai rau dupa decat inainte de tratament, dar se spune ca asta se intampla de obicei la prima serie de tratament. Curele balneare se fac minim 3 ani... la rand. Sper sa va simtiti mai bine. Intrebati si medicul curant. Sanatate multa

2 răspunsuri:
| J7anine a răspuns:

ALTE BAI :-I

| stardeea a răspuns:

Sa te mai duci, eu stiu locuiesc in zona.