| username2468 a întrebat:

După părerea voastră, care sunt mai bune și își fac efectul, Memory Max sau Himalaya Mentat?
(Asta dacă ați folosit vreo una din ele)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Niciuna, sunt bani aruncati de pomana.
Ca sa iti imbunatatesti memoria si concentrarea trebuie sa ti'o antrenezi, ca la un sport. Nu te indopi cu steroizi.
Sunt exercitii de memorie si concentrare.
Succes!

| Panamax a răspuns:

Am luat eu unele foarte bune dar nu mai retin cum se numeau.

| Evolution a răspuns (pentru Panamax):

Inseamna ca erau foarte bune daca nici numele nu le mai tii minte laughing

| Donsavas a răspuns:

Niciuna dintre ele nu sunt eficiente. Uita de ele.

| Panamax a răspuns (pentru Evolution):

E o gluma mai veche asta cu pastilele de memorie.