| PetronelaBurlacu a întrebat:

Dureri in partea dreapta si in spate, stari de voma, lipsa poftei de mancare? ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Smile94 a răspuns:

cred ca e apendicita, pentru ca si eu asa am patit anul trecut

Răspuns utilizator avertizat
| oliviaaa a răspuns:

Sar putea fi din cauza ciclului, adica menstruatiei ..si eu am aceste perioade uneori. dar apoi iti recapeti totul. succes

| Dianaㄨ a răspuns:

O criza de fiere daca este in partea dreapta sus, iar daca este in partea dreapta jos este apendicita.
Recomand Colebil [pentru fiere] si eventual, daca nu trece, mergi la doctor!
Ai grija de tine, multa sanatate!