| anaaniela a întrebat:

Buna ziua!

Am probleme cu glanda tiroida ( noduli ).
As vrea sa va intreb. in General, glanda tiroida da stari de voma si lipsa poftei de mancare? Este ceva normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Daca ai cu adevarat noduli [ eu am foarte multe chisturi ] mergi la medic.
Repeta analizele hormonilor tiroidieni si vezi ce mai recomanda medicul.

| anaaniela explică (pentru alina2k18):

Merg la medic din 6 in 6 luni. Sunt in monitorizare. Eram doar curioasa. Pentru ca am perioade cand am pofta de mancare, am perioada cand nu.
Si am intrebat cu gandul ca se mai confrunta cineva cu aceasta problema.