| anonim_4396 a întrebat:

E bine sa fii introvertit sau extrovertit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Putin din ambele happy Este bine sa fii mai multe lucruri, nu doar cele dintre variantele date de tine ^_^

| halogen001 a răspuns:

E bine sa ai introvertire variabila ca sa te poti adapta mediului.

| PainTech a răspuns:

Nimeni nu e complet introvertit sau extrovertit. O astfel de persoana ar fi trimisa imediat la un spital de nebuni.

Fiecare are din ambele tipuri de personalități

| Apokales a răspuns:

Da.

| NotNamed a răspuns:

Depinde ce gandire ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici una nu e mai bună sau mai rea. Sunt doar diferite.

| UnDiavol a răspuns:

Fi tu așa cum ești nu te schimba pentru nimeni și nimic dar bine înțeles fi in tot deuana o versiune mai buna a ta in continu nu te opri Niciodată din a fi mai bun in ceai ce faci și tot mai bun cu cât ești mai bun in ceai ce faci cu atâta devi o versiune mai buna a ta mai puternica

| liliana77any a răspuns:

Extrovertit ai un plus, te integrezi mai usor, iti faci noi prieteni si te simti grozav.

| al0o0o0 a răspuns:

Depinde cum esti tu ca personalitate in rest.

| AlexValentinn a răspuns:

E bine oricare dintre ele, si persoana introvertita are avantajele ei si persoana extrovertita are avantajele ei. Ce e bine cu adevarat este sa iti gasesti un cerc de prieteni care este exact ca tine si atunci te vei simti bine exact asa cum esti.

| adriangrowinglife12 a răspuns:

E bine sa fii tu si sa nu iti pese ce cred cei din jur. Vei ajunge la concluzia asta cand vei creste mai mare.

| daniellupu23333 a răspuns:

Nu nu e bine