| Henrypericolpublic a întrebat:

E bine sa mananci fructe dupa masa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| RAY a răspuns:

Depinde ce masa, de exemplu daca manc carne prajita si consum apoi mere imi vine refluxul din stomac pe gat

| aXy99 a răspuns:

Da, dar nu imediat dupa, asteapta sa se digere.

| RoCkKiD a răspuns:

E bine sa manaci fructe oricand.

| brokxy a răspuns:

Eu am mancat si la 12 noaptea rolling on the floor))))))

| aXy99 a răspuns (pentru brokxy):

Eu mereu mananc 1500+ kcal dupa 12 noaptea happy

| împreunăfacembine a răspuns:

Salut,

Fructele sunt sanatoase corpului si se pot manca oricand.

Pofta buna! happy

| stefan1993ful a răspuns:

Nu poti manca. doar mănânci doar după 12 noaptea..atunci vei fi pur...pur de tot!