| AvalohAlyn a întrebat:

E bun? Își face treaba?

https://m.emag.ro/......D2BZYLBBM/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Probabil ca in prima luna aduce rezultate celor care nu prea fac miscare, dar pe parcurs ce inaintezi in sedinte, nu isi va mai face la fel de repede treaba. Cred ca acesta ar cam fi degeaba cumparat daca o persoana are "burta de bere", deoarece rolul acestuia este mai mult de a creste masa musculara prin electrostimulare, nu de a arde grasimile. Daca ai vrea sa cumperi asa ceva, uita-te la produse cu mai multe recenzii si ai grija la boti. Parerea mea, este ca incercand natural sa obtii un 6 pack este mai sigur, mai rapid si gratis.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ia uite ce imi spune :,, Aceasta pagina a fost mutata sau nu mai exista!''

| Celcestietot a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Probabil ca in prima luna aduce rezultate celor care nu prea fac miscare, dar pe parcurs ce inaintezi in sedinte, nu isi va mai face la fel de repede treaba. Cred ca acesta ar cam fi degeaba cumparat daca o persoana are "burta de bere", deoarece rolul acestuia este mai mult de a creste masa musculara prin electrostimulare, nu de a arde grasimile. Daca ai vrea sa cumperi asa ceva, uita-te la produse cu mai multe recenzii si ai grija la boti. Parerea mea, este ca incercand natural sa obtii un 6 pack este mai sigur, mai rapid si gratis.