| Ionut025 a întrebat:

E bun pentru ingrasare Biomed 6? la incercat careva? are efecte adverse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Biomed 6 este un preparat natural pentru ingrasat!
Contine miere, propolis si tincturi din plante medicinale.
Creste pofta de mancare si asigura o buna asimilare a componentelor nutritionale din alimente, realizand o distribuire eficienta a lor in masa musculara.
Efectul este CRESTEREA in greutate!
Nu are niciun efect advers, asa ca poti sa-l consumi cu incredere!
Te pup!

| nice67 a răspuns:

Vrei sa te ingrasi? ca apoi sa sta sa cauti peste tot paradiete fara nici un rezultat.