| Ionut025 a întrebat:

Biomed 6 e bun pentru ingrasare? L-a incercat cineva? Are efecte adverse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DieBitch a răspuns:

Nu l-am incercat.dar vreau sa-ti spun ceva. Verisoara mea a luat d-astea de ingrasare ..si acum ii pare rau, stii de ce? fiindca, acum nu mai poate sa dea jos! nu luati prostii d-astea, serios! Si eu sunt slaba ...asa e toata familia mea, nu am ce face...

| Eliza_Eliza_1985 a răspuns (pentru DieBitch):

Mandruta astea cum zic tu nu sunt prosti, fiind produse de plafar sunt naturale nu sunt hormoni cum poate a luat verisoara ta care poate avea probleme si de la meedicine sa ingrasat. aste ce zici tu sun extracte naturale nu medicamente e o mare diferenta de la poduse facute din plante medicinale si medicammente cu continut chimic. daca esti pre slaba trebuie sa fi constienta ca nu poti sta slaba ca sa nu poti sa te imbraci cu nimic. depinde ce din astea de ingrasare a luat ea ca daca a luat hormoni sau alte medicamente aia te umfla si pune grasime insa diferenza de la produsele de plafar naturale care pun carne pe tine nu grasime e o mica mare diferenza. tu ramai slaba si daca ea vrea sa se ingrase sigur nu ii va parea rau... mai bine sa ai de unde sa dai jos decat sa nu ai unde sa pui

14 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Am luat eu mai demult, dar nu m-am ingrasat, in schimb m-am ingrasat cu spirulina(cate 2 capsule dupa fiecare masa)

Răspuns utilizator avertizat
| danielaxyz a răspuns (pentru Ionut025):

De la plafar, am luat spirulina de 500 gr, are si de 1000 dar sunt pastile nu capsule, capsulele le inghit mai usor
trebuie neaparat sa iei dupa masa, daca iei inainte iti piere pofta de mancare, eu iau cate 2 capsule dupa fiecare masa ca sa aiba efecte mai rapide
am avut 45 de kg, acum am 51, dar acum depinde de fiecare organism, eu am arderile mai bune si ma ingras foarte greu, ma si mir ca a functionat

Răspuns utilizator avertizat
| Anamaria1234567 a răspuns:

Peritol 2 pastilutze pe zi (dimineata si seara), Calciu-Magneziu-Zinc de la Walmark 2 pastiutze pe zi, Si calciu cu D3 o pastiutza pe zi, plus mancare multa. La mine a functionat, in 2 luni am pus 9 kg pe care nu le-am dat inapoi. Tratamentul l-am tinut cam 3 luni. Dar mancam destul de mult. Aveam 46 kg, si am ajuns la 55. Sunt foarte multumita. Am 2 luni de cand nu mai iau nici-o pastila si pot sa spun ca am ramas la 55 kg. Stiu ca nu sunt bune aceste pastile. Dar cand vezi ca toata lumea rade de tine ca esti prea slaba, incerci orice. Mie personal nu mi-a afectat nimic acele pastile. Ma simt foarte bine. Haine stau super pe mine, si acum pot iesi si eu pe strada mandra happy

Răspuns utilizator avertizat
| Anamaria1234567 a răspuns (pentru Ionut025):

Peritol capsule (Asa se numeste, pe care le iei 2 pe zi), Calciu Magneziu Zinc de la walmark( Asa ceri, sunt 30 de pastilute in tub, pe care le iei 2 pe zi), Calciu cu D3 de la Ozone ( O pastiluta pe zi), plus 4 mese consistente pe zi. İncearca sa tii tratamentul 3 luni continuu. La mine a mers. Succes. Astept vesti.

Răspuns utilizator avertizat
| naomiiii a răspuns (pentru Anamaria1234567):

Buna, eu daca caut pe net peritol, îmi dă un tratament pentru slăbit și arderea grăsimilor

| M4RK a răspuns (pentru naomiiii):

Buna! Nu se mai gaseste peritol in Romania. La mine mi-a adus cineva din Ungaria si am luat in greutate 5kg iar dupa ce le-am terminat am slabit din nou.

| Anamaria1234567 a răspuns:

Sunt prea multe. İntradevar. Dar eu nu am avut nici-o reatie adversa. Doar ca m-am ingrasat. Depinde cum reactioneaza organismul tau. Tu daca vrei sa le iei bine, daca nu, tot bine. Daca iti este frica eu zic sa ramai asa. Eu doar asa am reusit sa ma ingras. Am arderile foarte rapide. De la farmacie le cumperi. Nu stiu daca la toate farmaciile se da Peritol fara prescriptie medicala dar incearca. La noi se da. O zi buna