| KimY a întrebat:

E buna crema de galbenele pentru diminuarea cosurilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În completare poți veni cu tinctura de propolis care se aplică pe fiecare coșuleț "năzdrăvan".
Pa, pa.

| fabiola a răspuns:

Depinde de ten, daca este gras nu prea o suporti! Te sfatuiesc sa o intreti curata tot timpul curatand-o cu apa termala si folosind cat mai rar fondul de ten.

| Alexandra. a răspuns:

Da, la mine functioneaza.

| Ana a răspuns:

Da, este buna

| Iuliaana a răspuns:

Din cate stiu eu nustraight face

| dididiana a răspuns:

E buna dar mai bun e garnier roll on. Sau mai usor (nu rade) pasta de dinti pusa pe cosuri sau parfumuri la mine functioneaza

sper sa functioneze vreo una

| lolitagirl a răspuns:

Dap, niste prietene de ale mele au cosuri si functioaneaza crema, dar cel mai bine ar fi sa intrebi farmacista :X, sau sa vb.cu dermatologu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cel mai bine discuta cu un dermatolog

| anyca a răspuns:

Eu sunt disperata, de un an si ceva ma chinui cu o acnee cumplita! am incercam km orice:regim(aproape ca am devenit vegetariana), antibiotic, zineryt, retin a, crema de galbenele, ceaiuri, bioderma, la roche posay si nici un rezultat, decat o mica ameliorare vara cand s-au mai uscat de la soare dar au aparur apoi mai multe! nici un fond de ten nu acopera pentru ca am si niste urme groaznice! pls help