| d3utzsa a întrebat:

Crema de galbenele este buna pentru petele care raman in urma cosurilor?big grin

a incercat cineva?

a functionat?tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, are proprietati cicatrizante.

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru NOname):

Ceau, crema de galbenele e buna si pentru petele lasate de la acnee pe un ten gras? in cat timp ar da rezultate? tongue

| NOname a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Nu ştiu să-ţi spun exact, nu pot să-ţi vorbesc din proprie experienţă, dar rău nu are ce să facă. Efectele se vor observa în timp.

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru NOname):

Ok. mersi

| fabiola a răspuns:

Exista la plafar un unguent de galbenele +propolis, este mult mai eficient!

| Nicole a răspuns:

Salut, crema de galbenele e foarte buna la cicatricii, cosuri etc.

Bafta :*

| RoxX_1956 a răspuns:

DA!, este foarte buna! hidrateaza si vindeca pielea minunaat!big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| AdeeLinee a răspuns:

Am incercat eu, hmmm...la mine nu a dat roadeoh go on

Dar asa se spune ca este buna.Ma rog, depinde si de tipul tenului.

:*

| Mauve a răspuns:

Da, crema de galbenele, in general, da rezultate.Depinde si de tenul fiecaruia.

| CatGirl a răspuns:

Eu am incercat crema de galbenele pentru cosuri si a dat roade big grin. Poate iti va fi si tie de folos. :*

| dianaaa3 a răspuns:

Eu am incercat dar pete mie nu mi-a aparut eu o foloseam casa nu imi mai apara cosurihappy.

| Crisa_7503 a răspuns:

Da, e f buna happy.

| scorpio31 a răspuns:

Da functioneaza...sormea foloseste mereu:d