| nustiuexact69 a întrebat:

E normal ca atunci când iubita mea îmi spune că se pune la culcare, să mi-o închipui cum se culcă? Și să stau cu gândul la ea tot timpul mi-o închipui mereu și îi duc dorul în orice moment, întrebarea mea: e normal când vorbesc cu cineva în mesaje să îl văd în gând adică să mi-l închipui? Sau sunt nebun sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Normal ar fi sa te duci si tu la culcare, poate adormiti in acelasi timp amandoi.

| ioana748 a răspuns:

Nu esti nebun, este iubita ta, este normal sa te gandesti la ea.
Esti foarte indragostit atata tot.

Răspuns utilizator avertizat