| 09Ioana09 a întrebat:

E normal ca scurgerile zilnice ale unei femei sa aiba un gust ciudat, mai neplăcut? Cum se remediaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu ți le guști?

| DoroteeaH a răspuns:

Fereasca-mă, glumești, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing sper ca glumesti!
Tu le guști? Doamne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce gust vrei sa aiba, de ciocolata cu capsuni?
Se remediaza cu apa si sapun btw...

| Frank51 a răspuns:

For the sake of god, nu mai pune intrebari din astea.

| xilef123 a răspuns:

Nu le mai bagi in gura si se remediaza;-)

| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Sper ca ai scris gresit "gust" si ai vrut sa zici "miros".

| oz_1736 a răspuns:

Gusta si din alta parte, poate e acelasi gust si asa e normal sa fie.