| Playboyx a întrebat:

E normal ca sperma sa aiba gustul dulce? a voastra ce gust are si ce influenteaza acest gust dulce?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Gustul spermei se modifica continuu, mereu, fiindca depinde si/sau este influentat de elementele minerale, de vitaminele, lipidele, glucidele, etc. existente in alimentele ingurgitate. Sanatate!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unii cica mananca pe paine, la micul dejun.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde ce maninci in general sperma contine fructoză de aia e dulce dar daca manici ceva acru va avea gust sarat sau acru. Asa se intimplă si la femei depinde ce manincă ca orgasmul ei sa aibă gust dulce sarat acru.

| sofisis a răspuns:

Mancarea mereu influenteaza gustul.

| Jeff9669 a răspuns:

De obicei are gust de pepene, uneori de capsuni