| WizardelRO a întrebat:

E normal sa ti se culce cand e sculata si o scoti afara, iar afara bate vantu si e frig? Efectiv si daca o ia in gura. nu se scoala nici cum, probabil numa daca o suge vreo 10 min.
E normal sau am eu o problema? emotii sau.?
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, acadeaua dacă nu o sugi la timp se întărește și trebuie să-ți iei alta. Suge-o 5-10 minute și ai să vezi că nu se mai usucă.
P.S să nu uiți să înghiți.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Despre ce vorbesti>

| Gusty89 a răspuns:

Totul e psihologic
Bea ca un porc, o sa fie bine