| anonim_4396 a întrebat:

E periculos pentru. mine sa fac sex daca partenera are varicela?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kinkyk a răspuns:

Esti asa pornit incat nu te poti abtine? saraca fata e bolnava si tie iti sta mintea la sex?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti sa iei varicela. Nu prin sex ci prin apropierea de o persoana contagioasa.

| otypa a răspuns:

Hm hm, nu vreau sa te mint dar cred ca nu poti.eu am auzit ca varicela se transmite, dar nu stiu sigur...no ce sa-ti spun eu...pai daca nu te poti abtine sa nu faci sex atunci fa... dupa aia vezi tu daca se prinde.sau nu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu siguranta, daca nu ai avut cand erai mititelwinking