| Mongo a întrebat:

E posibil ca de la fumat de tutun sa am probleme cu pielea, memoria, concentrarea? Stiam ca doar boli pulmonare si cardiovasculare, dar observ ca afecteaza si astea, pe langa mai putina multa energie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Well nicotina si celelalte substante afecteaza diferite persoana in moduri diferite, deci da, teoretic e posibil.

| zilog a răspuns:

Corect toate lucrurile semnalate de tine sunt corecte
acum intrebarea vine de ce nu te lasi de fumat dacă iți face atât de mult rău!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai deci efectiv pusca tot in tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, afectează și părul nu doar celalalte pe care le-ai enumerat + sistemul nervos ..am făcut în test și am observat că scurtează și dimensiunea penisului cu un centimetru deci afectează în mod direct și circulația sanguină și duce cu timpul la riduri și cărunțire

| Dana2103 a răspuns:

Boli peste tot