| MiLu_EmMa_1995 a întrebat:

E posibil sa suferi de mai multe tulburari de personalitate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pantera30 a răspuns:

Buna e posibil cel mai sigur ca sa stii daca ai asa ceva este sa mergi la un test psologic si la un control psihiatric. Nu iti fie teama nu se întâmplă nimic. Si asa ca detalii despre ce ai tu poate fi asa esti tu cel bun esti cel zgârcit esti cel bun la toate de exemplu deci mai multi de tu si astia ar trebui sa lucreze toti ca unu. Asa ca nu iti fa griji doar sa fi sincer sa le exlici detaliat totul. Si le ceri o părere deocamdată. Bafta!

1 răspuns:
| peperonies a răspuns:

Da