| anonim_4396 a întrebat:

E posibil sa te exciti in timp ce alaptezi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Categoric Da! Daca centrii nervosi care sunt sensibili la excitarea sexuala sunt localizati la sani te poti excita si alaptand. Nu este insa un motiv de jena si organismul tau va face in curand diferenta in functie de cine actioneaza in zona. Toate sunt noi odata cu venirea superomuletului dar se regleaza in scurt timp. Vei face clar diferenta intre cei 2 excitatori si vei ramane doar la unul. Nu ai motiv sa te sperii.Sa fiti sanatosi si fericiti impreuna!

3 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Desigur ca se poate intampla asa ceva si in timpul alaptarii.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Da exista aceasta posibilitatea de a te excita.

| sese a răspuns:

Si inca cum!