| anonim_4396 a întrebat:

E rau daca mananc 2 portii de cartofi prajiti pe zi?
Mie unu imi plac cartofii mai crocanti, am auzit ca poti sa faci cancer dar nu cred, Doamne fereste!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daaa, e exagerat de mult.
Acum, daca stai si analizezi, faci cancer din orice. laughing
Rareste portile. De vreo 3-4 ori pe saptamana MAXIM.

| Mada1920 a răspuns:

Nu are treaba cancerul cu mancatul cartofi prajiti insa bine si indicat nu este sa mananci mai mult de 3 ori pe saptamana cartofi prajiti, deci la tine e deja exagerat de mult.