| anonim_4396 a întrebat:

E vreo diferenta intre picaturile de ochi Pranoflog si alte picaturi antiinflamatoare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gianina a răspuns:

Depinde ce grad de inflamatie ai.sau pentru ce iti trebuie...nu st mari deferentze. uitate la continut cand vrei sa cumperi cv de acest gen.happy

1 răspuns:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, uite PRANOFLOG este o sol oftalmica indicata in tratamentul afectiunilor inflamatorii ale segmentului anterior al ochiului(conjunctivita neinfectioasa, blefarita, cheratita, sclerita, cit si a inflamatiilor post operatorii). Pe cind alte picaturi pot avea alti compusi chimici big grineci exista diferente in combinatiad de compusi chimici.