| Bubulica33 a întrebat:

Este adevarat ca daca cineva se sperie ca e insarcinata doar ca burta e moale,o poate"suge" si are grasime doar in zona buricului nu are cum sa fie gravida? va rog, raspunsuri serioase!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

Daca cineva e asa speriata, va mergw la farmacie si isi va lua un test de sarcina. Nu te poti baza niciodata pe a "suge burta" mai ales daca ar fi doar in cateva saptamani gravida, atunci nici nu se vede pentru ca totul e in zona uterului si nu a burtii...

1 răspuns:
| danin9 a răspuns:

rolling on the floor))