| Reek54 a întrebat:

Este adevarat ca un picior este mai mare decat celalalt?
Ale mele sunt egale.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Eu prostia asta am auzit-o despre mainistraight face mi-am masurat mainile si da chiar parea una mai lunga dar eu stiu? laughing poate mi s-a parut. dar picioarele chiar nu au cum sa fie unul mai mare fara sa iti dai seama ca ai o problema. nu ai putea merge, ai calca aiurea, unul mai sus, unul mai jos. deci nu, nu e adevarat!

7 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Nu, nu este adevarat.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Nu sunt. Ti se pare.

| Genessis a răspuns:

Nu trebuie sa fie neaparat picioarele.Trebuie sa existe ceva, pentru ca nimeni nu este perfect.

| Filipjack a răspuns:

Nu. Nu stiu de unde ai scos-o.

| Reek54 explică (pentru Filipjack):

Era un mit, o prostie cred, parca pe la televizor am auzit, sau radio.

| Dany99 a răspuns:

Depinde mama a facut o boala de piele pe piciorul stang si doctorul a spus ca daca asa ceva apare la copii afecteaza cresterea partilor afectate

| AdYn a răspuns:

Pai du-te la un doctor si te lamureste el.