| TempestUV a întrebat:

Este bine sa consuni zeama de lamaie daca esti deranjat la stomac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andrei123654789 a răspuns:

Da.Aceasta contine acid citric, ce regleaza ph-ul alimentelor din stomacul tau si ajuta la digestie.
De asemenea iti ia si greata de la primul pahar. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Daca prin deranjat la stomac intelegi diaree, atunci cel mai bine e sa bei ceai de menta si zeama de orez fiert pentru ca te ajuta sa iti intaresti scaunul.

| OnuOnulică a răspuns:

Da happy zeama e foarte bună.

| Imstrong a răspuns:

Da.E foarte bunawinking