| anonim_4396 a întrebat:

Este bine sa inoti cand ai ciclu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MadaMadalici a răspuns:

Nu, nu prea e ok ...ar trebui sa iei o pauza pana iti trece.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca utilizezi ce trebuie, da.

| stlucian a răspuns:

OB sau absorbante interne dar nu in perioada de maxim pentru a nu te face de rusine! In rest...

| Blamely a răspuns:

Nu, nu e deloc bine. E recomandat să nu înoți.

| Denis272002 a răspuns:

Nu.Normal!

| Daniel_Marian_1994_xnFx a răspuns:

Daca stiu eu bine nu e voie sa intri nici in apa.

| Amii2194 a răspuns:

De preferat e sa nu o faci...chiar daca iti pui ob sau altceva...mai bine asteapta pana iti trece, ai timp toata vara happy. Vacanta placuta :*