| RedHair a întrebat:

Cum ai invatat sa inoti?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Inca lucrez la acest aspectlaughing

| AlexiaClaudia a răspuns:

M a ajutat tata si tot am exersat, dar mai intai mi am invins frica de apa.

| noi3 a răspuns:

Intr-un mod dur crying.

am mers de mic la bazin si instructorul ma punea sa sar in apa de 2.50. era dragut, eu mereu ma scufundam iar el mereu sarea dupa mine si ma scoatea la suprafata. dar nici sa-mi zica cum se face.
mai mult nu-mi amintesc. atat am tinut minte fiind marcat de aceasta experienta.

| Veroniquest a răspuns:

Pai.pe mine m-a invatat proful de handabl.cand am fost in cantonament[intr-o zi.am invatat tot, si acum.nu am treaba] Pai prim data am trebuit sa dau din picioare si maini[care sunt sub apa, mainile...ca si cum as fi fost pe bicicleta.si asa.pana am reusit]
P.S iti recomand sa te invati in apa sarata mai intai, ca acolo.te mai tine apa!big grin
P.S.2=Pana acum era sa ma inec de 2x,nestiind sa inot, dar mi-am asumat riscul, pentru a3a oarabig grin