| AlinElle89 a întrebat:

Este buna centura sauna belt pentru slabit, a incercat-o cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kiske a răspuns:

Tot ce este la teleshoping este o mare teapa. Ce crezi gata iti cumperi centura aia si te faci ca modelele care le vand...Sau mai sunt pozele acele before after care sunt facute in aceeasi zi cu putin machiaj si photoshop.Deci nu se merita e teapa.

6 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Au folosit prieteni de-ai mei centura asta si degeaba.Transpiri putin cu ea, te apuca o mancarime groaznica in zona unde e pusa si cam atat.

| patty32 a răspuns:

Pff.rolling on the floor
Daca ma crezi, nu e buna e nimic.
Transpiri foarte putin, si te ustura de nu mai poti
Eu am facut arsura de gradul 1 de la porcaria astaoh go on
E bine totusi ca nu e atat de scumpabig grin
Ca daca e scumpa, ti`e ciudabig grin

| dima_5000 a răspuns:

Crede-ma, ca modelele care fac reclama la aceste produse nu le folosesc, dar se duc la sala si se antreneaza de transpira cu caldarea.

| andrei09lucian a răspuns:

Au incercat-o m ai multi, dar nu da rezultate cel mai bine este sa o iei si daca nu iti place iti dau ei banii inapoi!

| hiddenlove a răspuns:

Hey straight face nu stiu la alti dar la mine a inceput sa functioneze sa stiiwinkinghappy o folosesc de ceva timp... darrrr! nu baga in tine ca sparta si asteaptate sa slabesti cu sauna belt.straight face nuuu regim alimentar crema anticelulitica + sauna belt si putina activitate fizica 3o d min pe zi are un efect garantat! iti jurwinking

| kementaly a răspuns:

Eu o folosesc cand alerg p banda si are efect, transpir foarte mult.In rest c s zic, daca o pui si stai in pat te arde de te ustura sufletul. Daca tot ai cumparat-o macar fa niste abdomene cand o folosesti si dupa c transpiri nu mai arde...