| dulc3'maria a întrebat:

Ce produse de slabit ati incercat si a meritat? ma refer la produse precum sauna belt ceva de genu asta.sa scapi si de celulita, vreun site cu produse bune la care ati apelat? mersi

3 răspunsuri:
| SeNyS a răspuns:

Incearca'le pe cele de la Avon, am inteles ca sunt bune, nu le-am folosit pentru ca nu am nevoie inkhee hee! succes

| SeNyS a răspuns:

Pentru celulita***

| Inna_8819 a răspuns:

Uite nu mai folosti toate prostiile de ceaiuri si creme nu sunt bune de nimic.
Eu asa am slabit:
Am mancat doar pana la ora 5 dupa ora 5 nu mai mankam nimic.doar apa beam daca imi era sete ata.
Paine mankam mai rar si daca mancam neagra sau graham.
Eu iti spun sa incerci si sunt sigura ca o salbesti.
AAA si incearca sa faci macar 30 de abdomene in fiecare searawinking
Eu vroiam sa scap de burta si nu exista zi in care sa nu fac abdomene si mai facem si genoflexiuni cate 40-50.
INCARACA asa cum ti-am zis si o sa mai slabesti!
Succes:*