| chels95 a întrebat:

Este ceva rau in a fuma, daca nu fumez tutun? ca de exemplu menta,...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

Of ce raspunsuri laughing... Daca fumezi menta o sa ai o senzatie de discomfort vei simti ca te arde ceva noroc ca plamanii nu dor. Fumul acela ajunge in plaman si este logic ca e daunator

| winter a răspuns:

Da nu-i mai simplu sa culegi niste frunze din padure si sa le toci marunt?!?!? le pui peo hartie si tragi.eu nu fumez si nu vreau sa-mi distrug sanatatea dar incearca, poate ca o sa aiba gust bun

| YqLmX a răspuns:

Adica fumezi menta?laughing. Atata timp cat nu fumezi tutun nu cred ca te afecteaza cu nimic.

| stragery a răspuns:

Menta este o plante medicinala nu o recomand pentru fumat mai bine nu fuma in viata.

| armaciudi a răspuns:

Fumatul tot e fumat, doar ca menta nu iti va crea dependenta

| marian_3513 a răspuns:

In a fuma este ceva foarte rau.in primul rand te imbolnavesti tu ca persoana si in al doilea rand vei fi respins de oameni ceti plac sisunt de incredere si vei fi primit doar de cei ce beau si fumeaza si nu te poti increde in ei.