| AvalohAlyn a întrebat:

Este eficient ceaiul Canadian Tea pentru slabit? A folosit cineva acest ceai? E bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rrs123 a răspuns:

Nu stiu prea multe despre acest ceai, dar stiu sigur ca nu te ajuta doar acest ceai.
1. Sportul este baza slabitului (1-2 ore pe zi de exercitii fizice)
2.Nu manca alimente nesanatoase cum ar fi: ciocolata alba, foietaje, placinte, chipsuri si asa mai departe. Daca vrei sa mananci si ceva dulce(ca pana la urma esti si tu om happy ) i-ti recomand ciocolata neagra fara zahar.Este buna si nu ingrasa.
Sper ca ti-am fost de ajutor!winking

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Trebuie si un regim recomandat de un nutritionist.