| elena8 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca a folosit "Canadian Tea"?
Si daca a slabit cu el?
Este un ceai.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mafka a răspuns:

Buna,eu am folosit "canadian tea"
Pai as vrea sa-ti spun ca sunt diferente, depinde si de cite kg ai la moment pentrua vedea rezultate cit mai repede.Medicul meu gastrolog, mi-a spus ca e mai bine sa nu exageram atit cu ceaiul acesta pentru ca peste citeva luni dupa ce nu-l mai bem poate sa ne fie rau in tegiunea burtii.Insa eu timp de o saptamana am slabit 2 jumate kg
succese! panglika?

| darrio2007 a răspuns (pentru mafka):

Si ce ai mancat in aceasta saptamana? Cam mult ai slabit.

| Azµre a răspuns (pentru darrio2007):

Nu poți slăbi cu ceaiuri... dacă nu ții un regim și nu faci sport degeaba le iei...

| mafka a răspuns (pentru darrio2007):

Am mincat doar paine de secara si cereale)

| darrio2007 a răspuns (pentru mafka):

O dieta adecvata.