| anonim_4396 a întrebat:

Este normal ca in timpul saptamanii si duminica sa nu dormi deloc noaptea, sa stai nonstop 24/24 treaz.Si sambata sa dormi toata ziua de dimineata pana noaptea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Nu,nu e normal.

Răspuns utilizator avertizat
| hamsterita29 a răspuns:

Desi tu nu poti adormi si te simti plin de energie, corpul tau si mai ales creierul tau sunt PRAF. somnul e atat de important pentru sanatatea noastra si pentru refacerea dupa o zi lunga. mergi la un medic sa iti dea niste somnifere sau ceva, nu lua nimic dupa capul tau. funda?

| Popan_Ghita_1998 a răspuns:

Nu deoarece trebuie sa ai un regim de somn echilibrat de 8/24 h minim si normal!