| Beebeeee a întrebat:

Mama nu ma lasa la discoteca deloc si iubitul meu se duce totusi, si eu sambata seara nu dorm de frica sa nu il pierd ma gandesc si ma foiesc toata noaptea " Ce face acum, cu cine sta, cu cine danseaza, unde e, ce face", si chiar daca vorbesc cu el prin mesaje ma doare faptul ca el e la discoteca si eu sunt acasa, cu toate ca in timpul saptamanii pot iesi afara de la 9 seara pana pe la 00 jumatate. Dar sambata nu pot iesi deloc! Ce sa fac?!

8 răspunsuri:
| MadalinaCumpanici a răspuns:

De ce iubitul tau se duce la discoteca? Poate sa stea cu tine.O poti ruga pe mama ta, sa va lase impreuna la voi acasa [la tine in camera]si o sa stai amandoi, asa te va stii in siguranta, si poate verifica ceea ce faci! La mine merge happy

| Beebeeee explică (pentru MadalinaCumpanici):

Oh. la mine nu, mama nu il suporta pe prietenul meu!sad :*

| Voicu_Ionela_1999 a răspuns:

Sa gandesti mai pozitiv..si daca ar fi facut ceva sunt sigura ce s-ar auzi. Lumea e barfa mare happy

| Beebeeee explică (pentru Voicu_Ionela_1999):

Da.dar nu e vorba de asta ca aud anumite chestii facute de el. E vorba de durerea pe care o sa mi-o provoace aflarea vestilor! Cu toate ca doare chestia ca el e la discoteca si eu sunt acasa!

| Voicu_Ionela_1999 a răspuns (pentru Beebeeee):

Vorbeste cu el si spune-i sa nu se mai duca la discoteca... daca vrea sa te inteleaga bine, daca nu, iarasi bine. Pana la urma incearca sa ii spui.

| Beebeeee explică (pentru Voicu_Ionela_1999):

Nu pot nici sa ii impun sa nu mai mearga la discoteca, se duce cu verisorii lui bine sunt mari, sunt 2 gemeni de 21-22 de ani, mai e un var de al lui de 18 si vine si el! Nu ii impun parintii lui sa nu mearga si sa ii impun eu?! Nu mi se pare normal sa fac asa ceva! kiss

| BiancaGeorgiana8 a răspuns:

In primul rand nu ai spus ce varsta ai. In al doilea rand, Eu zic ca daca te iubeste nu te va trada si nu cred ca ti-ar strica sa ai mai multa incredere in el. Iti dau adresa mea de messenger si mai putem vorbi acolo daca vrei : bianca.georgiana78@yahoo.com.

| Beebeeee explică (pentru BiancaGeorgiana8):

Am 15 ani si cateva luni, o sa iti dau add imediat :*