| anonim_4396 a întrebat:

Este normal ca un copil de 4 ani sa aiba pulsul 120 in repaos si sa i se umfle venele la gat atunci cand e agitat sau plange?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ralukautzadidem a răspuns:

Da se pote dar pote muri daca mai plange mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu e normal.Ar trebui sa-l duca la medic pediatric si sa i se dea tratament.Este asa de mic?

| lyza a răspuns:

Multumesc de raspunsuri, ralukautzadidem ma-i speriat cam tare, cum sa moara? doamne fereste. am facut programare deja la un cardiolog.