| anonim_4396 a întrebat:

Este ok daca folosesc un cub de gheata ca sa-mi "tratez" pungile de sub ochi? Vreau o explicatie mai detaliata. funda. ( 'u')

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ggooggllee a răspuns:

DA, e ok, eu am incercat si am mers fara sa patesc nimic

| CatutzaDragutza2002 a răspuns:

E ok, dar poti sa folosesti si o lingura pe care mai intai o pui la frigider!

| CatutzaDragutza2002 a răspuns:

Faza e ca racoarea "incheaga" pungutele alea