| UmbraDeVulpe a întrebat:

Este posibil ca sa nu se mai duca niciodata o roseata de la capul penisului? Si sa fie tot timpul rosu, chiar si foarte putin asa, si abia sa se observe. E posibil asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-am explicat de nenumarate ori ca roseata este semn de frecat prea mult cucul, si pana nu intelegi tu ca trebuei sa nu mai stai toata ziua cu mana pe el, nu va trece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre ce roseata vorbesti, gen la mine capul penisului e putin rosu rozaliu cand il decalotez? Eu am un ten mai inchis, deci si penisul e mai negricios, in contrast cu capul.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Gen cum ti-a aparut, te mananca, e umflat?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Naspa, ce pot sa zic, pentru sexul oral te invidiez