| Elena1234456 a întrebat:

Esti la restaurant si tii dieta. Ce comanzi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Orbithh a răspuns:

Pai o salata pui la gratar, pestela gratar o ca desert salata de fructe si ca bautura apa plata sau suc natural sper sa fie bine

10 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

O salată de ton sau din piept de pui

| Alyra a răspuns:

O salata si un suc light.

| Dash a răspuns:

Servetele.

| Dianné a răspuns:

O apa plata. Daca tot tii dieta si vrei sa fii plata...

| zanesiprintese a răspuns:

Salate, peste cu legume, pui... ceva slab, iar ca bautura, apa sau fresh de portocale

| pwp a răspuns:

O salata.

| Jenny23 a răspuns:

O salata, niste suc natural si poate o fripturica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste la gratar sau pui si o salata. Ca desert, o salata de fructe sau o prajitura numai din iaurt sau/cu branza dulce + fructe. De baut, (apa e plictisitoare) un suc natural de fructe sau un vin rosu.

| bebitz_9310 a răspuns:

Pai de exemplu mananci ceva cu mai putine calorii

| georgi_5395 a răspuns:

O salata, o friptura de pui si un suc naturalhappy