| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu sunt grasa, sunt chiar foarte slaba si doresc sa ma ingras dar am observat ca am faţa grasa! Adica par umflata in obraji in jurul maselelor. Nu-mi cresc si nici nu-mi cade vreuna. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexandra. a răspuns:

Asa ai tu fata de fel? Daca da, nu este nici o problema, inseamna ca ai fata mai ovala... Daca nu, consulta un doctor, sau gandeste-te daca nu cumva ai facut alergie la ceva.winking

3 răspunsuri:
| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci la medic deoarece numai el te poate ajuta foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi nici eu nu ştiu poate fi din cauza că nu consumi vitamine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi... nu ai nimic esti sanatoasa, ai tipul de fata rotunda... Nu poti schimba asta. incearca sa iti maszi fata big grin(nu ma lua in seama sunt nebuna)